İnternetsiz Kek Tarifleri

Yeme, İçme Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Yok
  • Version 1.2
  • Dil Türkçe
  • Firma İlkharf Apps Games
İnternetsiz Kek Tarifleri uygulaması mobil cihazınızda kullanabileceğiniz tarif uygulamasıdır.

Andorid işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza hem ücretsiz indirebiliyorsunuz hemde uygulamamızı internet olmadan kullanabiliyorsunuz. Adından da anlayabileceğiniz üzere İnternetsiz Kek Tarifleri uygulaması mobil cihazınızda kullanabileceğiniz, kullanıcılarına muhteşem kek tarifleri sunan kaliteli bir mobil tarif uygulamasıdır. 

Saatlerce internette gezinerek pasta tarifleri aramaya son verin ve Keke Tarifleri uygulamasına sahip olun. Çünkü uygulamamız sizlere onlarca kek tarifleri sunuyor. Çeşit çeşit tarifler ile çocuğunuzu, misafirlerinizi mutlu edebilirsiniz. Kekleriniz artık Kek Tarifleri uygulamasından geliyor.

Bir birinden güzel yüzlerce internetsiz kek tariflerini sizler için tek bir uygulamada sunuluyor. İnternetsiz kek tarifleri uygulaması ile sizde artık ailenize, misafirlerinize veya arkadaşlarınıza bir birinden güzel kekleri hemen hazırlayabileceksiniz. İnternetsiz kek tarifleri uygulamasında yer alan tüm tarifler resimli olup bu sayede kek tarifi seçimi konusunda zorluk yaşamayacaksınız. 

Uygulamada resimli olarak Islak kek, Ağlayan Kek, Havuçlu Cevizli Tarçınlı Kek, Sünger Pandispanya Keki (Pasta Keki), Piyano Kek, Sade Kek, Sufle, Limonlu Kek, Kakaolu Islak Kek, Portakallı Kek, Kakaolu Kek, kolay kek ve dahasını bulabilirsiniz. Bu tarifler uygulamada bulunan tariflerin sadece bir kaçıdır buna benzer yüzlerce tarif uygulamada sizleri beklemektedir.

Daha Fazla Göster
İnternetsiz Kek Tarifleri indir